KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757050

nr 1275 7050

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:53:30