KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757050
*
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 18:53:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 01:17:23
1
100 kr
15/9 10:44:20
2
300 kr
15/9 14:27:52
1
200 kr
15/9 14:27:52
2
250 kr (Budbetjänt)
15/9 14:28:17
1
300 kr
15/9 14:28:17
2
300 kr (Budbetjänt)
16/9 18:00:49
1
350 kr
16/9 18:27:14
2
500 kr
16/9 18:40:46
1
450 kr
16/9 18:40:46
2
500 kr (Budbetjänt)
16/9 18:42:23
1
600 kr
16/9 18:44:49
2
Vinnande bud
16/9 18:48:30
1
800 kr
16/9 18:48:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:32
-
6399 Akvarell
Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:10
-
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6529 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man i eka, 10..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:13
-
6570 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hjelmarsnäs gård, yttermåt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:43
-
6382 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Themsen med Towe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:04
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/9 01:17:23 | 1 | 100 kr |
| 15/9 10:44:20 | 2 | 300 kr |
| 15/9 14:27:52 | 1 | 200 kr |
| 15/9 14:27:52 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 15/9 14:28:17 | 1 | 300 kr |
| 15/9 14:28:17 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:00:49 | 1 | 350 kr |
| 16/9 18:27:14 | 2 | 500 kr |
| 16/9 18:40:46 | 1 | 450 kr |
| 16/9 18:40:46 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:42:23 | 1 | 600 kr |
| 16/9 18:44:49 | 2 | Vinnande bud |
| 16/9 18:48:30 | 1 | 800 kr |
| 16/9 18:48:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:32 -
6399 Akvarell
Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:10 -
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6529 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man i eka, 10..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:13 -
6570 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hjelmarsnäs gård, yttermåt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:43 -
6382 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Themsen med Towe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:04



